חדרי קירור
 
 
 
 
ארוין טכנולוגיות מציעה בין מגוון פעילויותיה
• חדרי הקפאה
• "שוֹק-פריזר"
• בקרת לחץ ואטמוספרה - CA
• מערכות מתקדמות
• מייבש אוויר
• מוסיפי לחות חדישים
• (Pre Cooling)
• מכולות
• מכונות קרח תעשייתיות
• צ'ילרים (Chillers)
• הקמת מפעלי מזון, מחלבות, דגים ועוד
• Building food & fish plants, dairies etc
• הקמת ותכנון של מפעלי קרח
• מערכות איוורור חדישות
• חלפים
 
 
 
English
 
 
 
Hebrew
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מידע מקצועי

 
עסקיםשמהותם היא אחסון מזון בכל צורה שהיא – אחסון יבש, בקירור, בהקפאה וכו' – הם חלקמשמעותי בשרשרת ייצור המזון המודרנית מחויבים ברישיון עסק. כל המידע בכתבה. 
 
יחידות הקירור הן מערכות מיוחדות שמיועדות לשמור על טמפרטורות קירור מדויקות בבתי עסק שזקוקים לבקרת טמפרטורה עבור המוצרים שלהם. 
 
מכונת קרח היא מכשיר שעובד באופן שוטף עם מים. דבר זהגורם לו להיות מועד להצטברות עצומה של אבנית, שפוגמת ביעילות המכונה, וגם להצטברותשל חיידקים שאוהבים לשהות בסביבה לחה. הקרח משמש לשתייה ולקירור של מזון ולכןהצטברות של חיידקים אינה באה בחשבון. 
 

 

הצ'ילריםמזרימים אוויר מהול במים קרים וכך מורידים את הטמפרטורה ובמקביל גם שומרים על רמתהלחות. הצ'ילרים מהווים פתרון מאד יעיל למבנים גדולים או לבתים גדולים ומרוביחללים ונחשבים לחסכונים ביותר בחשמל לעומת מזגנים.

 
כיצד בוחרים פתרון קירור מתאים? כאמור, אנחנו יכולים למצוא בקרב חברותשמתמחות באספקה טכנית, לא מעט סוגים ודוגמאות של פתרונות קירור. אנחנו יכוליםלבחור את אלה שמתאימים לנו, על פי מספר פרמטרים בסיסיים.
 
מכונת קרח היא מכשיר שעובד באופן שוטף עם מים. דבר זהגורם לו להיות מועד להצטברות עצומה של אבנית, שפוגמת ביעילות המכונה, וגם להצטברותשל חיידקים שאוהבים לשהות בסביבה לחה. הקרח משמש לשתייה ולקירור של מזון ולכןהצטברות של חיידקים אינה באה בחשבון. 
 
מוצרי הדגל של חברת ארווין הם מקפיאים תעשייתיים ומסחריים שמספקים מענה עבור חנויות מזון, רשתות גדולות, בתי מרקחת ובתי עסק שזקוקים לפתרונות קירור מהותיים. מסעדות, מלונות, בתי קפה, מעבדות ומוסדות רפואה – כל אלו משתמשים במקפיאים מסחריים בגדלים שונים כדי לשמור על חומרי הגלם בצורה המדויקת והאידיאלית.
 
מה זה מדחסי אוויר? קודם כל, כשמו כן הוא, מדובר במכשיר שתפקידו לדחוס אוויר וכשאנחנו אומרים לדחוס, אנו מתכוונים להכניס אותו בכוח למיכל בעל ממדים מוגבלים, במטרהלהפעיל לחץ על האוויר.
 
האם לקנות או לשכור חדרי הקפאה? השיקול הוא לגמרי אינדיבידואלי ותלוי ביכולות של החברה ובהעדפות שלה מבחינת שימוש במוצרים ודרישת העסק
 
 
המגוון הרחב של מקפיאים תעשייתיים מאפשר לעסקים קטנים וגדולים למצוא פתרונות ממוקדים שמתאימים להם, על פי נפח העסק ותקציב.
 
חברות התרופות, בתי החולים, קופות החולים ושאר מוסדות הבריאות עושים שימוש במגוון רחב של פתרונות אחסון לתרופות ולמוצרי רפואה שונים
 
מקרר תעשייתי הוא מקררלכל דבר, ותפקידו כאמור לאחסן מוצרים בטמפרטורה נמוכה לטווח הארוך.
 
ישנם מגוון שימושים בחדרי הקפאה בקרב רשתות מזון. כיצד למעשה בנויים חדרי הקפאה ברשתות המזון? למידע ויתרונות היכנסו
 
ישנן מגוון אפשרויות לקירור לבתי עסק. הנה כמה דוגמאות לאמצעי קירור שמסופקים על ידי קירור ארוין הכוללים חדרי קירור והקפאה לשמירה על איכות המוצרים לאורך זמן.
 
בין אם מדובר במייבש ביתי או מייבש אוויר תעשייתי, כאשר משתמשים בו כחלק ממערכת מיזוג האוויר יש לכך לא מעט יתרונות חשובים. היכנסו למידע המלא.
 
בין אם מדובר במכונת קרח ביתית או מכונות קרח תעשייתיות מגוון השימושים שנעשים במכונת הקרח קולע לציבור רחב. למידע נוסף היכנסו. 
 
 
 
כדי להימנע מהסכנות שאורבות לעובדים בחדר קירור, חשוב להיות מודעים אליהם. על בטיחות בחדר קירור ועוד היכנסו לקרוא.
 
 
 
שימוש במוצרים שונים, לא רק בעונתם, תוקף מוצרים שונים מתקיים רק הודות לחדרי קירור והקפאה.
 
 
 
מחפשים חברה המתמחה בהקמת חדרי קירור? חברת ארוין מערכות קירור בעלת ניסיון רב שנים בהקמת חדרי קירור ומערכות קירור בארץ ובעולם. היכנסו לקרוא עוד.
 
מערכת קירור מקצועית למרחבים מוגנים מאפשרת לך ולבני משפחתך שהות קרירה ונעימה בזמנים קשים חמים ומאד לא נעימים, והיא תקל מאד על שהותכם הארוכה במרחב המוגן 
 
 
 
מאמר בנושא שימושיה של מערכת הקירור בעידן המודרני ויתרונותיה. חברת קירור ארוין הנה החברה מובילה מקצועית ובעלת ניסיון רב שנים בהקמת ותחזוקת מערכות קירור, מכולות קירור וחדרי קירור.
 
אם אתם צריכים לרכוש מפוחים לתעשייה, הרי שמן הסתם יש מספר פרמטרים אשר חשובמאד לתת עליהם את הדעת רגע לפני שאתם יוצאים לרכוש את המוצר החשוב הזה עבור ביתהעסק. 
 
מאחר שקיימים סוגים רבים של מערכות איוורור, חשוב שיהיה לאדם ידע כלשהו באשר לאופן שבו המערכת פועלת.
 
לפני שנים רבות, זמנו של האוכל מהחי והצומח היה קצר והוא היה מאבד מטיבו במהירות. 

 
 
מכולות קירור מהוות את אחד המרכיבים המשמעותיים ביותר בשוק המזון העולמי: הן אלה שמאפשרות הובלת מזונות וחומרי גלם שחייבים להישמר בקירור מתמיד הן בתוך מדינות והן בין מדינות.

 
 

מה עושים כאשר זקוקים למקום אחסון גדול ואיכותי לאחסן בו סחורה בטמפרטורה ייעודית חיונית? משתמשים במקרר תעשייתי לפרטים לחצו

 
 
מאוורר תעשייתי הינו מוצר יקר, אשר דורש התאמה על ידי חברה מקצועית ואמינה. חברה שכזו עשויה להתאים את המאוורר התעשייתי באופן מותאם ללקוח, כך שהפתרון אשר יתקבל יהיה אופטימלי.

 

מטבחים מוסדיים נדרשים לשמור מזון בתנאי קירור מיטביים. כמויות מזון גדולות, האמורות להישמר בתנאי טמפרטורה מבוקרים, מחייבות בניית תשתית ייעודית מתאימה לאחסונן. 

 
חשוב להתאים חדרי קירור למחלבות כדי לשמור על טמפרטורה אופטימילית למוצרים,קירור איכותי ומותאם מאריך חיי מדף של מוצרים ועוד. 

 
לצד בחירת מערכות קירור איכותיות למסעדה גם מכונות הקרח צריכות להיות ברמה הגבוהה ביותר וליצור את הקרח בהתאמה לצרכי המקום. 

 
הרבה לפני שהומצא המקרר, חיפשו בני האדם איך לקרר את המזון ולשמר אותו לתקופות בהם היה מחסור במזון, למשל בתקופות החורף.
 מידע נוסף >
 
כידוע על פי החוק בישראל, כל בית חדש שמוקם חייב בממ"ד. חדר זה ישרת אותו במקרה חירום של התקפת טילים. אחת הבעיות של חדרי ממ"ד היא שמדובר בחדרים עם דלתות ברזל כבדות והחלונות חייבים להישאר סגורים בזמן חירום. 
 מידע נוסף>
 

מקררים בתעשיית המזון

 
תעשיית המזון זקוקה לפתרונות מיוחדיםבכל הקשור באחסון ושימור של מוצרים שונים. בפרט, זקוקה תעשיה זו, שכוללת מפעלים,בתי עסק ומשווקים שונים, לפתרונות קירור ייעודיים, באיכות מעולה. 
 

מכונת קרח למגוון שימושים

 
 

מכונות קרח מאפשרות לנו להנות מקוביות ופתיתי קרח ומאפשרויות קירור מגוונות. למה בדיוק משמשת מכונת קרח ואיזהסוגים של מכונות אפשר למצוא היום? קבלו את המדריך המלא של ארווין קירור.
 

אחסון מזון ותרופות בחדרי קירור והקפאה

 
בכל מפעל או בית עסק שבו מאחסנים מזון ותרופות בתוך חדרי קירור והקפאה, חייבים להיות נהלים מדוייקים לגבי דרך האחסון של מוצרים אלו.
 
 
מכונות קרח הן מוצר שימושי גם בבית וגם בבתי עסק. הןמספקות מענה למגוון צרכים בבית, בבית העסק או בתעשייה. מהם השימושים הנפוצים בכלאחד מהמקומות האלו? 
 
משרד הבריאות ומשרד החקלאות בישראל מעניקים רישיוןעסק רק לבתי קפה ומסעדות שיש להם חדר קירור. בואו ללמוד כיצד לספק מוצר איכותי באמצעות שימוש בחדר קירור ועבודה מול סיטונאי מזון אמינים.
 
פעילותם התקינה של חדרי הקירור השונים הכרחית וחיונית, מאחר וכל תקלה ממושכת בהם עלולה לגרום לקלקול והשמדה של מוצרים בהיקפים גדולים. הנזקים העלולים להיות מתקלות כאלו הינם עצומים. 


 
המדריך להובלת מקררים
 
לתקן מקרר או לקנות חדש? 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
nergeco
 
נציגות בלעדית
 
 
 
41 Hamada St., POB 722, North Industrial Zone, Ashdod, Israel
Tel.:  +972-8-8525317 Fax: +972-8-8562446
 
 
 
 
 
 
המדע 41, ת"ד 722, אזור תעשייה צפוני אשדוד
טל': 8525317 - 08  פקס: 8562446 - 08
דוא"ל: erwin@bezeqint.net